Carveco: Yeni Bir Başlangıç

Image module

2018 yılının ortalarında kurulan Carveco ™ (telaffuz kahrv-koh), durdurulan ArtCAM® yazılımı kullanıcılarına erişim ve hizmet sürekliliği sağlama hırsıyla küçük bir işbirliği çabası olarak başladı.

ArtCAM yazılımının derin bir hayranlığı ve kullanıcı topluluğuna saygı duymasıyla kurucu üyelerimiz, ArtCAM markasını ve teknolojisini edinmek amacıyla Autodesk ile görüşmeler başlattı. Aylarca süren tartışmalardan sonra, iki şirket arasında özel bir lisans sözleşmesi yapıldı.

Büyüyen bir Delcam ve Autodesk mezunları ekibi tarafından görev yapan Carveco, yazılım geliştirme, iş geliştirme ve müşteri başarısı konularında seksen yıllık birleşik bir deneyime sahip değildir. Şirket, küresel sanatsal bilgisayar destekli tasarım (CAD) ve bilgisayar destekli işleme (CAM) pazarının gereksinimlerini karşılamak için özel olarak yapılandırılmıştır. En önemlisi, Carveco, tüm ArtCAM tescilli dosya formatları ile tam uyumluluk içeren yazılım ürünleri geliştirmek ve tedarik etmek için benzersiz bir konuma sahiptir; bu, ArtCAM topluluğu için bir gerçek ileri yol anlamına gelir.

Carveco, israfı en aza indirirken ve endüstrimizin ekolojik ayak izini azaltırken, yazılım ve işleme yoluyla sanatsal ifade özgürlüğünü genişletmeyi taahhüt eder.